Udaberri dantza taldea

Kargatzen...

Itxi

Haurren ikastaroak

Hemen dituzu 2019-2020 ikasturterako haurren ikastaroetako zerrendak eta ordutegiak.

Bestalde, jakin ezazue ikastaroak urriaren 1ean hasiko direla eta urteroko hainbat ohar gogorarazi nahi dizkizuegu: haurrek arropa erosoarekin eta alpargatekin etorri beharko dute klaseetara, eta iristerakoan nahiz klasea amaitutakoan ping-pong mahaiak dauden tokian utzi eta jaso beharko dituzue.

2013 eta 2014an jaioak
Asteazkena, 18:00-19:00
Irakasleak: Irati Aramendia eta Maialen Ayerza
  1. Maddi Asenjo
  2. Garazi Alkalde Pikabea
  3. Eire Aranburu Berasategi
  4. Itzea Goenaga Errazkin
  5. Jare Sagredo Arteaga
  6. Jule Ugalde Cortes
  7. Julene Martinez Jauregui
  8. Nere Merino Aizpuru
  9. Eider Arin Zalazar
  10. Alaia Aizpuru Ortiz
  11. June Zubeldia Damian
  12. Izaro Zubeldia Damian
  13. Elene González Doyharzabal
  14. Udane Galarraga Ibañez
  15. Intza Galarraga Ibañez
  16. Mara Zeberio
  17. Karla Gomez Eceizabarrena
  18. Ilargi Udabe Fernandez
  19. Ylenia Martin Garcia
  20. Irati Martinez De Lezea Zubeldia
  21. Inge Del Rio Sagredo
  22. Hari Pagola Barragan
  23. Oinatz Zubillaga Aramendi
  24. Inge Calvo
  25. Aines Ellakuria Pagola
2012an jaioak
Asteazkena, 18:00-19:00
Irakasleak: Pau Ortiz eta Mireia González
  1. Udane Sarasola Arana
  2. Amaia Lertxundi Iturbe
  3. Goreti Larrarte Eceiza
  4. Olaia Oriozabala Moreno
  5. Irati Larrarte Altuna
  6. Janire Buldain
  7. Inge Ayerra Iztueta
  8. Izaro Herrero Irure
  9. Maren Goia Telleria
  10. Irati Uranga
  11. Saoirse Zapirain
  12. Maddi Okariz Belasko
2011n jaioak
Osteguna, 18:00-19:00
Irakasleak: Irene Plazaola eta Ibai Romero
  1. Nahia Ceberio Zubizarreta
  2. Intza Iraola Sorrondegi
  3. Naroa Gonzalez Telleria
  4. Garazi Azpiroz Caminos
  5. Alaitz Azpiroz Izagirre
  6. Irati Olmo
  7. Anie Romo Solis
  8. Iker Zeberio Gorostiaga
  9. Maitane Lasa Garmendia
  10. Inge Goikoetxea Iraola
  11. Margot Kortajarena
  12. Iraia Gonzalez
  13. Aiora Benitez
  14. Nahia Goikoetxea
  15. Mikel Zipitria Loyarte
  16. Irati Oromendia Mugica
  17. Izarbe Colorado Telleria
  18. Nora Gaztelumendi
  19. Beñat Goenaga Mateos
  20. Ane Lopetegi Sarobe
  21. Nahia Arpon Pajares
  22. Lore Civico Urretabizkaia
  23. Joar Gartzia
  24. Daniela Alonso Uranga
  25. Libe Bartolome
2010ean jaioak
Ostirala, 17:30-18:30
Irakaslea: Uxue Dorronsoro
  1. June Alkalde Pikabea
  2. Maren Lasa Sukia
  3. Bidatz Goenaga Errazkin
  4. Aitana Zurutuza Gorostidi
  5. Laia Gorrotxategi Lopez
  6. Ainitze Jauregi Ortiz
  7. Zuhara Etxeberria Gorostiaga
  8. Uxue Maiza Tolosa
  9. Mara De Miguel Urrestarazu
  10. Araitz De Miguel Urrestarazu
  11. Uxue Goikoetxeaundia Esnaola
  12. Jule Izagirre
  13. Naroa Lopetegi Ormazabal
  14. Inge Iriarte Iribarren
  15. Arene Alonso Arozena
  16. Enara Nogales Huarte
  17. June Gonzalez Ruiz
  18. Amane Uranga
  19. Laida Sastre Merino
  20. Inge Arin Salazar
  21. Nora Prieto Asensio
  22. Omara Zeberio Artola
  23. Maider Arana Garmendia
  24. Sugaar Zapirain Larrañaga
  25. June Udabe Fernandez
2009an jaioak
Ostirala, 18:30-19:30
Irakaslea: Idoia Besada
  1. Garazi Amondarain Ayusoli
  2. Intza Gorostiaga Lasa
  3. Naroa Asenjo Urrestarazu
  4. Olaia Larrarte Ezeiza
  5. Ane Guibelalde Loinaz
  6. Ander Cuerdo Larraza
  7. Iraia Aranburu Berasategi
  8. Lierni Oroz Irazoki
  9. Ane Baltanas Ostra
  10. Uxue Gastesi Tolosa
  11. Imara Sagastume Telleria
  12. Inge Vidaurre Lozano
  13. Nahia Carrera Ulanga
  14. Nora Iturzaeta Molero
  15. Oneka Seara Gabarain
  16. Lorea Isasti Elizondo
  17. Garazi Azpiroz Izagirre
  18. Lore Rincon Beloki
  19. Haizea Aranburu Balza
  20. Imanol Lopetegi
  21. June Iriarte Iribarren
  22. Beñat Goikoetxea
  23. Maddi Sagredo Arteaga
  24. Beñat Ormazabal Dorronsoro
  25. Lucia Galparsoro Delgado
2007an jaioak
Ostirala, 18:30-19:30
Irakasleak: Julen Uranga eta Oihana Olano
  1. Leire Iruin
  2. Nahia Olmo Jimenez
  3. Malen Gartzia Ramila
  4. Maren Aizpurua Estensoro
  5. Olaia Iturrioz Olaizola
  6. Libe Urdapilleta Iribarren
  7. Elene Vidaurre Lozano
  8. Malen Otaegi Olano
  9. Enara Abaigar Sagarna
  10. Iratxe Abaigar Sagarna
  11. Maddi Zubeldia Sasiain
  12. Lore Goenaga Salsamendi
  13. June Goenaga Salsamendi
  14. Maite Otaño Agirre
  15. Amaiur Ugalde
  16. Mireia Arin Salazar
  17. Leire Prados
2006an jaioak
Ostirala, 19:30-20:30
Irakaslea: Idoia Ayestaran
  1. Irati Muñoz Lizarra
  2. Garazi Portillo Echarri
  3. Maddi Perez Zabala
  4. June Zubeldia Esnaola
  5. Nahia Alviz Labayen
  6. Nahia Iraeta Zubelzu
  7. Maren Miner Astaburuaga
  8. Ainara Gabarain Balerdi
  9. June Gabarain Morales
  10. Haizea Izagirre Larburu
  11. Sara Goikoetxea Pellejero
  12. June Lopetegi Telleria
  13. Eneritz Ceberio Zubizarreta
  14. Maider Aguirrezabala Lekuona
  15. Nora Uribe
  16. Maddi Elola Leo
  17. Leire Badiola
  18. Nahia Agirre Fernández
  19. June Castro Sastre
  20. Sara Goenaga Amonarriz
  21. Goiuri Diaz de Lecea Olano
  22. June Murua
  23. Elene Díaz
  24. Ekhiñe Iturbe
  25. Izadi Lasa
  26. Naroa Goenaga
  27. Intza Artola
  28. Naiara Lasa Lorenzo
  29. Oihana Andueza Urruzola
2005etik aurrera jaioak
Ostirala, 19:30-20:30
Irakaslea: Miren Nazabal
  1. Libe Fernandez de Antona Duhau
  2. Uxue Muñoa Brit
  3. Ane Aizpurua Estensoro
  4. Irati Mancisidor Manso
  5. Leire Salaberria Zubiri
  6. Maialen Amondarain Ayuso
  7. Miren Amondarain Ayuso
  8. Nahia Ayerza Urrestarazu
  9. Leire Apezetxea Muñagorri
  10. Nahia Iturbe Orbegozo
  11. Malen Agirre Agirre
  12. Nahia Arregi
  13. Sara Martin
  14. Irati Montiel
  15. Lorea Azkue
  16. June Mujika
  17. Maier Lizarralde Sanz
  18. Mayra Azkolain De Jesús
2008an jaiotakoak eta Mutilen taldea
Asteartea, 19:30-20:30
Irakasleak: Xanti Nazabal eta Urko Odriozola
  1. Unai Urdanpileta Jauregi
  2. Uxue Duhau Larrañaga
  3. Naroa Esnaola Muñagorri
  4. Irati Gorrotxategi Lopez
  5. Maren Jaular Aranzegi
  6. Manex Errazquin
  7. Mario Goicoechea Pellejero
  8. Ainere Urresti
  9. Iker Colorado Telleria
  10. Izadi Olano Peon
  11. Aiora Vega
  12. Laia Lasa Sukia
  13. Nora Guibelalde
  14. Oier Gastesi Tolosa
  15. Eneko Aramendia Bartolome
  16. Urki Romero
  17. Markel Aristi
  18. Iker Mayordomo Pineda
  19. Maren Goenaga Salsamendi
  20. Ugaitz Muñoa Brit
  21. Aitor Odriozola
  22. Markel Mujika
  23. Joxe Zeberio Larraza
  24. Amets Pagola Celaya