Udaberri dantza taldea

Kargatzen...

Itxi

Haurren ikastaroak

Hemen dituzu 2018-2019 ikasturterako haurren ikastaroetako zerrendak eta ordutegiak.

Bestalde, jakin ezazue ikastaroak irailaren 24an hasiko direla (datak gerturatu ahala korreoz jakinaraziko dugu) eta urteroko hainbat ohar gogorarazi nahi dizkizuegu: haurrek arropa erosoarekin eta alpargatekin etorri beharko dute klaseetara, eta iristerakoan nahiz klasea amaitutakoan ping-pong mahaiak dauden tokian utzi eta jaso beharko dituzue.

 

2013an jaioak
Asteazkenetan, arratsaldeko 18:00etatik 19:00etara
Irakaslea: Beñat Azaldegi
  1. Maddi Asenjo
  2. Garazi Alkalde Pikabea
  3. Eire Aranburu Berasategi
  4. Mattin Goenaga Errazkin
  5. Itzea Goenaga Errazkin
  6. Jare Sagredo Arteaga
  7. Elene Gonzalez Doyharzabal
  8. Jule Ugalde Cortes
  9. Julene Martinez Jauregui
  10. Nere Merino Aizpuru
  11. Ura Elduaien
  12. Eider Arin Zalazar
  13. Alaia Aizpuru Ortiz
2012an jaioak
Asteazkenetan, arratsaldeko 18:00etatik 19:00etara
Irakasleak: Mireia Gonzalez eta Pau Ortiz
  1. Udane Sarasola Arana
  2. Amaia Lertxundi Iturbe
  3. Goreti Larrarte Eceiza
  4. Lide Irizar
  5. Olaia Oriozabala Moreno
  6. Irati Larrarte Altuna
  7. Janire Buldain
  8. Mara Garcia Ugalde
  9. Inge Ayerra Iztueta
  10. Izaro Herrero Irure
  11. Maren Goia
  12. Nerea Azkarate Urkia
  13. Irati Uranga
  14. Maier Zubeltzu Basterretxea
2011n jaioak
Ostegunetan, arratsaldeko 18:00etatik 19:00etara
Irakasleak: Ibai Romero eta Maialen Ayerza
  1. Anne Jauregi Lopez
  2. Eider Urruzola Arrue
  3. Nahia Ceberio Zubizarreta
  4. Intza Iraola Sorrondegi
  5. Naroa Gonzalez Telleria
  6. Garazi Azpiroz Caminos
  7. Alaitz Azpiroz Izagirre
  8. Irati Olmo
  9. Anie Romo Solis
  10. Iker Zeberio Gorostiaga
  11. Maddi Azaldegui Barrena
  12. Maitane Lasa Garmendia
  13. Inge Goikoetxea Iraola
  14. Margot Kortajarena
  15. Irati Oromendia Mujika
  16. Naiara Negrin Mugica
2011n jaioak
Ostegunetan, arratsaldeko 18:00etatik 19:00etara
Irakasleak: Irati Aramendia eta Irene Plazaola
  1. Nerea Aranburu
  2. Ane Lopetegi
  3. Iraia Gonzalez
  4. Aiora Benitez
  5. Nahia Goikoetxea
  6. Eire Gilarte Rodas
  7. Mikel Zipitria Loyarte
  8. Izarbe Colorado Telleria
  9. Nora Gaztelumendi
  10. Enara Arregi
  11. Maialen Etxeberria
  12. Beñat Goenaga
2010n jaioak
Ostiraletan, arratsaldeko 17:30etik 18:30era
Irakaslea: Mirari Altuna
  1. Maren Lasa Sukia
  2. Uxue Maiza Tolosa
  3. Jule Izagirre
  4. Arene Alonso
  5. Mari Allue Iraeta
  6. Enara Nogales Huarte
  7. June Gonzalez Ruiz
  8. Irati Legarra
  9. Eijer Ruiz Etxeberria
  10. Amane Uranga
  11. Laida Sastre Merino
  12. Zuhara Etxeberria Gorostiaga
  13. Iratxe Zubelzu
  14. Ane Elola
  15. Inge Arin Salazar
  16. Nora Prieto Asensio
2010n jaioak
Ostiraletan, arratsaldeko 17:30etik 18:30era
Irakaslea: Uxue Dorronsoro
  1. June Udabe Fernandez
  2. June Alkalde Pikabea
  3. Bidatz Goenaga Errazkin
  4. Aitana Zurutuza Gorostidi
  5. Laia Gorrotxategi Lopez
  6. Ainitze Jauregi Ortiz
  7. Mara De Muigel Urrestarazu
  8. Araitz De Miguel Urrestarazu
  9. Uxue Goikoetxeaundia
  10. Naroa Lopetegi Ormazabal
  11. Inge Iriarte
  12. Naroa Irastorza Cid
  13. Naroa Del Rio
  14. Lierni Tobes
  15. Saoirse Zapirain
2009n jaioak
Ostiraletan, arratsaldeko 18:30etik 19:30era
Irakaslea: Idoia Besada
  1. Garazi Amondarain Ayuso
  2. Intza Gorostiaga Lasa
  3. Naroa Asenjo Urrestarazu
  4. Olaia Larrarte Ezeiza
  5. Ane Guibelalde Loinaz
  6. Ander Cuerdo Larraza
  7. Iraia Aranburu Berasategi
  8. Lierni Oroz Irazoki
  9. Ane Baltanas Ostra
  10. Uxue Gastesi Tolosa
  11. Imara Sagastume Telleria
  12. Inge Vidaurre Lozano
  13. Nahia Carrera Ulanga
  14. Libe Iturzaeta Molero
  15. Nora Iturzaeta Molero
  16. Ane Rueda Ubide
  17. Oneka Seara Gabarain
  18. Garazi Azpiroz Izagirre
  19. Lore Rincon Beloki
  20. Haizea Aranburu Balza
  21. Imanol Lopetegi
  22. June Iriarte Iribarren
  23. Beñat Goikoetxea
  24. Maddi Sagredo Arteaga
  25. Beñat Ormazabal Dorronsoro
  26. Lorea Isasti Elizondo
2007n jaioak
Ostiraletan, arratsaldeko 18:30etik 19:30era
Irakaslea: Julen Uranga
  1. Leire Iruin
  2. Nahia Olmo Jimenez
  3. Malen Gartzia Ramila
  4. Maren Aizpurua Estensoro
  5. Olaia Iturrioz Olaizola
  6. Libe Urdapilleta Iribarren
  7. Aiora Perez Jauregui
  8. Elene Vidaurre Lozano
  9. Malen Otaegi Olano
  10. Enara Abaigar Sagarna
  11. Iratxe Abaigar Sagarna
  12. Irene Sagarna Holgado
  13. Haizea Mozo Sudupe
  14. Maddi Zubeldia Sasiain
  15. Lore Goenaga Salsamendi
  16. June Goenaga Salsamendi
  17. Maite Otaño Agirre
  18. Amaiur Ugalde
  19. Mireia Arin Salazar
2006an jaioak
Ostiraletan, arratsaldeko 19:30etik 20:30era
Irakaslea: Olaia Etxeberria
  1. Irati Muñoz Lizarra
  2. Garazi Portillo Echarri
  3. Maddi Perez Zabala
  4. June Zubeldia Esnaola
  5. Nahia Alviz Labayen
  6. Nahia Iraeta Zubelzu
  7. Maren Miner Astaburuaga
  8. Ainara Gabarain Balerdi
  9. June Gabarain Morales
  10. Haizea Izagirre Larburu
  11. Sara Goikoetxea Pellejero
  12. June Lopetegi Telleria
  13. Eneritz Ceberio Zubizarreta
  14. Maitane Ezquerro Belza
  15. Maider Aguirrezabala Lekuona
  16. Irati Jauregi Etxarri
  17. Nora Uribe
  18. Maddi Elola Leo
  19. Leire Badiola
  20. Nahia Agirre Fernández
  21. June Castro Sastre
  22. Sara Goenaga Amonarriz
2005etik aurrera jaioak
Ostiraletan, arratsaldeko 19:30etik 20:30era
Irakaslea: Miren Nazabal
  1. Ane Atorrasagasti Iruretagoiena
  2. Izaskun Berasategi Etxeberria
  3. Libe Fernandez de Antona
  4. Aitziber Etxabe Vitoria
  5. Aiora Aguinagalde Alfonso
  6. Nere Jauregi Gonzalez
  7. Itsaso Andueza Urruzola
  8. Uxue Muñoa Brit
  9. Ane Aizpurua Estensoro
  10. Izaro Cuerdo Larraza
  11. Irati Mancisidor Manso
  12. Irati Urdanpileta Jauregi
  13. Udane Iraola Sorrondegi
  14. Leire Salaberria Zubiri
  15. Maialen Amondarain Ayuso
  16. Miren Amondarain Ayuso
  17. Nahia Ayerza Urrestarazu
  18. Leire Apezetxea Muñagorri
  19. Nahia Zumeta Corral
  20. Nahia Iturbe Orbegozo
  21. Mayra Azkolain de Jesus
  22. Malen Agirre Agirre
  23. Ibane Arregi
  24. Nahia Arregi
  25. Sara Martin
  26. Irati Montiel
  27. Lorea Azkue
  28. Uxue Nazabal Elola
  29. June Mujika
  30. Arene Lasa
  31. Maier Lizarralde Sanz
2008an jaioak eta MUTILAK
Astearteetan, arratsaldeko 19:30etik 20:30era
Irakaslea: Xanti Nazabal eta Urko Odriozola
  1. Laia Lasa Sukia
  2. Unai Urdanpileta Jauregi
  3. Uxue Duhau Larrañaga
  4. Naroa Esnaola Muñagorri
  5. Irati Gorrotxategi Lopez
  6. Maren Jaular Aranzegi
  7. Manex Errazquin
  8. Mario Goicoechea Pellejero
  9. Ainere Urresti
  10. Izadi Olano Peon
  11. Iker Colorado Telleria
  12. Aiora Vega
  13. Oier Gastesi Tolosa
  14. Eneko Aramendia Bartolome
  15. Urki Romero
  16. Markel Aristi
  17. Iker Mayordomo Pineda
  18. Maren Goenaga Salsamendi
  19. Ugaitz Muñoa Brit
  20. Aitor Odriozola
  21. Markel Mujika