Haurren ikastaroak – Taldeak
Hemen dituzu 2023-2024 ikasturterako haurren ikastaroetako taldeak eta ordutegiak.
2018an jaioak
Osteguna, 17:30-18:30
- Aiala Hilario Mora
- Ekain Leunda Elola
- Irantzu Mugika Agerri
- Arhane Valles Larrea
- Larraitz Amonarriz Artola
- Sara Zelaia Lasa
- Jakes Barriola Arregi
- June Zabaleta Otaegui
- Ane Maritxalar Elola
- Anitz Pagola Barragan
- Nahia Okariz Calvo
- Laia Etxeberria Garayalde
- June Elortza Rementeria
- Izarbe Zabala De Marcos
- Enea Iruretagoyena Landa
- Uxue Maritxalar Arsuaga
- Aiora Buldain Esnaola
- Eider Gartzia Artola
- June Valor Zulaika
- Naroa Lasa Albisu
- Maia Beloki Areizaga
- Elaia Errondosoro Usandizaga
- Lexuri Fombellida Olarra
2017an jaioak
Astelehena, 18:00-19:00
- Izaro Esnaola Agirrezabala
- Danel Esnaola Agirrezabala
- Euri Ugarte de Graca
- Noa Telleria Etxeberria
- Lide Jauregi Zabaleta
- Paule Garmendia Lizartza
- Inge Alustiza Ibarguren
- Inge Karrera Rodriguez
- Aloha Sanchez Carballo
- Izaro Movellan Gabellanes
- Jare Ormazabal Orrantia
- Xanet Gartzia Vacas
- Milan Ibañez Sákán
- Danel Carretero Leunda
2016an jaioak
Ostirala, 17:30-18:30
- Nahikari Maiz Barriola
- Aitana Garcés Fernamdez
- June Agirrezabala Azarola
- Idoia Saizar Labaka
- Aiara Arteaga
- Ariane Alonso Uranga
- Leire Arias Suarez
- Nora Martinez Jauregui
- Malen Ochoa Escalante
- Eijer Izagirre Balda
- Ane Odriozola Azaldegui
- Maddi Ayerbe Otamendi
- Amalur Tolosa Alvarez
- Lia Goya Yurrebaso
- Nerea Linares Achutegui
2015ean jaioak
Asteartea, 18:00-19:00
- Haizea Olazar Lopetegi
- Aner Arsuaga Alzugaray
- Paule Celaya Karrera
- Nora Ormazabal Carrera
- Jule Errondosoro
- Iraia Hilario Mora
- Uxue Urquia Urquizu
- Mara Aranburu
- Kattalin Solinís Zeberio
2014 eta 2013an jaioak
Asteazkena, 18:00-19:00
- Lierni Cipitria Loyarte
- Nahia Munduate Telleria
- Saioa Huarte Leis
- Uxue Padrones Echenique
- Markel Garcia Zulaika
- Irati Laplace Etxebeste
- Ireber Alustiza Egurtza
- Hari Pagola Barragan
- Lorea Goenaga Bengoetxea
- Inge del Rio Sagredo
- Mara Zeberio Gorostiaga
- Eire Aranburu Berasategi
- Itzea Goenaga Errazkin
- Julene Martinez Jauregui
- Eider Arin Salazar
- Maitane Arias Suarez
- Daniela Alonso Uranga
- Enara Perez Jauregui
2012 eta 2011n jaioak
Osteguna, 18:45-19:45
- Janire Buldain
- Saoirse Zapirain
- Inge Ayerra Iztueta
- Uxue Goenaga Bengoetxea
- Olaia Oriozabal Moreno
- Naroa Gonzalez Telleria
- Alaitz Azpiroz Izagirre
- Maitane Lasa Garmendia
- Inge Goikoetxea Iraola
- Margot Kortejarena
- Aiora Benitez
- Nahia Goikoetxea
2010ean jaioak
Ostirala, 18:45-19:45
- Bidatz Goenaga Errazkin
- Uxue Maiza Tolosa
- Araitz De Miguel Urrestarazu
- Inge Iriarte Iribarren
- Enara Nogales Huarte
- June Gonzalez Ruiz
- Amane Uranga
- Nora Prieto Asensio
- Irati Legarra Beldarrain
- Kamile Mendizabal Uriarte
- Noa Fernandez Caminos
- Maider Arana Garmendia
- June Karrera Esnaola
- Lorea Alonso Labayen
2009 eta 2008an jaioak + MUTILEN taldea
Asteartea, 19:30-20:30
- Ander Cuerdo Larraza
- June Iriarte Iribarren
- Beñat Goikoetxea
- Beñat Ormazabal Dorronsoro
- Lorea Zunzunegi Adurriaga
- Unai Urdanpileta Jauregi
- Uxue Duhau Larrañaga
- Maren Jaular Aranzegi
- Eunate Garmendia Garcia
- Manex Errazquin Garcia
- Markel Aristi
- Ugaitz Muñoa Brit